Penzión Perla-Aqua

Z novostavby penziónu PERLA – AQUA je pekná vyhliadka na prekrásnu panorámu Vysokých Tatier.
 
Penzión poskytuje pre svojich hostí pohodlie domova , ticho , romantiku a komfortný relax .
 
Penzión je vhodným miestom pre firemné akcie , pobyty rodín s deťmi. Všetky služby sú len pre ubytovaných hostí počas celého roka.
 
Výhodná poloha penziónu je ideálnym východzím miestom pre milovníkov lyžovania, turistiky , cykloturistiky , vyznávačov krás neporušenej panenskej prírody.

Stravovanie

Hosťom sú v prípade záujmu podávané raňajky formou švédskych stolov v našej jedálni v prízemí penziónu.

Dospelá  osoba - 5,50 EUR / 1 deň      l     Dieťa do 10 r. 4 EUR / 1 deň

Na obedy a večere je možné využiť miestne reštaurácie alebo kolibu v blízkosti penziónu. Ubytovaní hostia majú zľavu vo výške 10% v niektorých reštauračných zariadeniach v Starom Smokovci.


Aktivity v regióne Tatry a Spiš

Penzión Perla Aqua vzhľadom ku svojej polohe a prírodným bohatstvám má ideálne podmienky pre oddych, športovanie a relax. V blízkom sú bohaté možnosti turistiky, kúpania, lyžovania, poznávania pamiatok a histórie podtatranského regiónu, spišských miest, Zamaguria a tiež športových aktivít: plávanie, tenis, golf, squash, bowling alebo cyklisticko-korčuliarsky chodník. 

Počas letnej sezóny pešia turistika a cykloturistika: Tatranský národný park Vysoké Tatry, Pieninský národný park (možnosť uskutočnenia výletov na pltiach na rieke Dunajec), možnosť navštíviť aj termálne kúpaliská AquaCity-Poprad s najčistejšou vodou na Slovensku, pre našich hostí poskytujeme zľavu 15%. 

Počas zimnej sezóny lyžovanie a zimné športy: Tatranská Lomnica, Štrbské Pleso, Zjazdové trate vo Vysokých Tatrách ako aj v obciach a podhorí (Lopušná dolina a iné), Sánkarská dráha z Hrebienka do Starého Smokovca, Bežecké trate, Lyžiarske školy, Klziská ...